Malibu

11/03/2021

Evinizde tam anlamıyla bir şıklık sağlamak için dekorasyonunuzda ithal duvar kâğıdı modellerine yer verebilirsiniz. Farklı teknolojik yöntemler kullanılarak üretilen ithal duvar kâğıdı, çok sayıda renk ve desen alternatifine de sahiptir. Tercihinizi yaparken zevklerinizi, mobilyalarınızın rengini ve hatta renklerin psikolojik etkilerini bile göz önünde bulundurabilirsiniz.

 

İthal duvar kâğıdı markaları arasında kalitesiyle ön plana çıkan Sketch Twenty3, Malibu koleksiyonuyla sizlere geniş bir ürün skalası sunar.

 

Koleksiyonda Yer Alan Modellerin Özellikleri

Koleksiyonda yer alan ithal duvar kâğıdı çeşitleri; Almanya, İtalya, İngiltere menşeilidir. Her ürün, non woven duvar kâğıdı özelliğine sahiptir. Non woven, kâğıt ve elyaf karışımından üretilir. Sadece kâğıttan üretilen ürünlere göre çok daha sağlam ve dayanıklı yapıdadır. Bunun yanı sıra lifli yapıda olan bu modeller, kâğıt yüzeyinin hava almasını sağlayarak küf ve bakteri oluşumuna engel olur. Ürünün dayanıklı yapısı, yüksek nem oranına sahip banyo, mutfak gibi alanlarda da kullanılabilmesini mümkün kılar.

 

Kolay bir şekilde duvara yapışabilen non woven kâğıtların çıkarılması da son derece kolaydır. Kullanıldıkları yüzeyde herhangi bir iz ve leke oluşumuna yol açmayan non woven kâğıtlar, çıkarıldıktan sonra da farklı bir noktada kullanılabilir. Duvarlarda iz bırakmaması sayesinde herhangi bir tadilat masrafına sebep olmaz.

 

Malibu koleksiyonunda yer alan ürünlerde, insan sağlığına zararlı herhangi bir madde yer almaz. Kaliteli formunu uzun yıllar koruyabilen Malibu ithal duvar kâğıdı ile evlerinizi vakit geçirmekten keyif alabileceğiniz bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

 

Son Moda Duvar Kâğıdı Modelleri

Modern ve şık bir tasarımı, 20. yüzyılın görkemiyle bütünleştirmek için Malibu koleksiyonunda yer alan ürünleri evinizin her odasında kullanabilirsiniz. Doğru tonlarda kullanılan renkler ve ölçülü desenler, psikolojik açıdan olumlu bir etki sağladığı gibi odaların ferahlığını da artırır.

 

Örneğin, kullanıldığı ortamın havasını anında değiştiren; farklı renklere sahip çiçekli duvar kâğıdı çeşitleri, tek başına bile evinize şıklık katar. Açık renklerde olan koltuklar ve diğer mobilyalar için koleksiyonda yer alan ML01426 modeli ideal bir seçenektir. Manzara duvar kâğıdı çeşitlerinden biri olan ML01414 ile ortama biraz canlılık katabilir ve evinize yaz esintisini taşıyabilirsiniz.

 

Sade Desenli Duvar Kâğıtları

Sade, minimalist bir yaşam tarzı benimseyenler ya da hareketli modellere sadece mobilyalarında yer vermek isteyenler, genellikle daha az desenli ve düz renkli modellere yönelir. Malibu koleksiyonunun en özel parçalarından olan ML01422, sadelik arayanlar için hoş bir seçenek olabilir. Mekâna ferahlık katabilen özellikleriyle, doğal simetrik desenli ML01439 ve yeşil renkli ML01413 de göz alıcı birer alternatif olarak değerlendirilebilir.

 

İthal Duvar Kâğıdında Malibu Farkını Yaşayın!

Kaliteli ve şık seçeneklerle sizi buluşturan bu koleksiyonda, her zevke hitap eden bir model muhakkak vardır. Odalarda, mobilyalarınızın rengine uygun renkler ile dekorasyonu istediğiniz gibi zenginleştirebilirsiniz. Koridorlar için ise halılarınızla, fayanslarınızla ya da parkelerinizle uyumlu renkler kullanabilirsiniz.